Karšto pardavimo horizontali ištisinė gruntas farmacijos ir maisto pramonė

Nauja

€185.23

Produkto Aprašymas

HZ 770 nuolat mašina tinka sandarinimo ir maišelis-padaryti iš įvairių plastikinių filmų,Kaip geriausias sandarinimo įranga, skirta birių pakavimo fabrikus ar parduotuves,ji yra plačiai naudojami tokie sektoriai, kaip maisto,farmacijos,chemijos pramonei,prekių,sėklos,ir pan.

HZ 770 nuolat aparatas su elektronine thermostatical kontrolės ir tolygus greičio reguliavimo perdavimo mechanizmas,mašina gali padaryti įvairių rūšių plastikinės plėvelės maišeliuose įvairių medžiagų ir bus naudojami nustatant įvairių pakavimo linijos, neribojant sandarinimo ilgis;kurių savybės labai veiksmingos,nuolat sandarinimo.patikima kokybė,pagrįstą struktūrą,patogus valdymas,ir tt.

Įmonės Informacija

Henan Sąjungos Kodavimo Tech Co., Ltd.yra gamintojas kodavimo ir žymėjimo reikmenų, įskaitant: ŠŠIUO juostelės(Šilumos Perdavimas Per spausdintuvo juostelės),Kodavimas folija, Karšto rašalo voleliu, Etikečių popierius,Kodavimo mašina ir ŠŠIUO Protingas Spausdintuvą.

Mūsų prekės yra naudojamos kodavimo/ženklinimo dažai, antrinio pakavimo mašinos, partijos-spausdinimo sistemas ir kodavimo mašinos, žymėjimo atliekančių/kintamos informacijos apie supakuotos prekes, pavyzdžiui, Partijos Nr. Data Mfg., Galiojimo Data, Partijos Nr. Pkd Nr. M. R. P. ir t. t

Mūsų gamykloje buvo 80 darbuotojų ir 20 danga, gamybos linijoms, gamybos 380 mln. kvadratinių metrų pakavimo reikmenys kiekvienais metais.Mes turime 20 Nacionalinių Išradimų Patentus ir visada reikalauti:"Puikus Kokybės Ir sąžiningo Aptarnavimo"Filosofija, teikti lanksčias pakuotes kodavimo sprendimų.

Mes turime Savarankiškai veikti Importo ir Eksporto Licencijos, ir jau įsteigtos įmonės su daug regionų, įskaitant Azija, Afrika, Šiaurės amerika, Pietų Amerika, Europa ir kt.

Mes jau įsteigtos įmonės su daugeliu klientų, Filipinai, Vietnamas, Tailandas, Malaizija, Singapūras, Indonezija, Bangladešas, Indija, Pakistanas, Iranas, Saudo Arabija, Turkija, Naujoji Zelandija, Rusija, Egiptas, Kenija, Kanada, jav, Meksika, Kolumbija, Bolivija, Argentina, Australija pasaulyje

Mūsų dangos ir gamybos linijos ir kampe sandėlyje

Su mūsų po pardavimo, aptarnavimo linija (+86-373-5822168) ir faks. (+86-373-5088168),atliekame garantinį parama darbo laikas

Jūs taip pat galite rinkti pagalbos linija +86-18537309640 už 24x7 valandų non-stop po pardavimo, techninės paramos.

DUK

1.kokio dydžio galiu pasirinkti?

Jūs tik pasakykite man, kuris modelis šilumos perdavimo overprinter jūs naudojate.

2.Kiek laiko Jis gali būti naudojamas?

Tai priklauso nuo to, savo darbą, efektyviai ir statula.

3.Galėčiau pritaikyti logotipas ir pakavimo?

Taip, mes paramos pritaikyti aukščiau.

4.Aš galėčiau gauti bandinių bandymo?

Taip, mes paramos pavyzdžių, bet jums turėtų imtis gabenimo mokesčio.

5.Kaip aš galiu padaryti, kad?

Jūs galite susisiekti su manimi ar kad prekybos užtikrinimo tvarka pagal save.mes visi internete 7*24 valandos išspręsti savo abejonių.

Žymos: slyvų, sanyi, dm58, b15d, t88, 400LM, n6, n96, lambo, g903.

Galia AC 220V/110V 50/60
sandarinimo milteliai 300
Medžiaga NERŪDIJANČIO PLIENO
Pavadinimas Karšto pardavimo horizontali ištisinė gruntas farmacijos ir maisto pramonė
Tipas Kita
Sandarinimo plotis 8,10 mm
Variklio galia 70W
Naudojimas Komercinės Gamyba
Greitis 0-12 m/min
Modelio Numeris HZ770
Prekės Pavadinimas UNIONCODING

Parašykite savo atsiliepimą!

Karšto pardavimo horizontali ištisinė gruntas farmacijos ir maisto pramonė

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai