Lauko Kelionių Suspaudimo Aikštėje Rankšluostį Nešiojamų Plauti Medvilnės Suspaudimo Kelionės Viešbučio Rankšluosčių Namų, Sodo Namų Tekstilės

Nauja

€0.98

Aprašymas: Medžiaga:Medvilnės Mišinys Spalva:Balta, Tipas :Rankšluosčių Modelis:Kieto Neto Svoris:0.03 kg A1 Suspaustas dydis:5.5*5.5*1.5 cm A1 Išsiplėtė dydis:30*70 cm A2 Išsiplėtė dydis:30*30 cm A2 Suspaustas dydis:4*4*1 cm A3 Išsiplėtė dydis:50*80 cm, A3 Suspaustas dydis:7*7*1.5 cm Savybės: 1. Suspaudimo dydis yra labai mažas, jis gali būti lengvai dėti į maišelį, tai yra, būtini namo keliauti. 2. Minkštas ir patogus, super absorbentas, greitas sausų plaukų. 3.Audinys yra minkštas, siūlės yra prabangus, spalva atsparumas yra didelis. 4.Pagaminta iš mikropluošto, kuris yra patvarus, Ekologiškas, minkštas ir patogus, ir ji yra lengvai valomas. 5.Rankšluosčiai yra formaldehidas-nemokamai, nereikia būti bet liuminescencinės medžiagos. 6.Idealiai tinka namuose, virtuvėje,vonios kambarys ,biuras, baras, viešbutis, lauko ir kelionių naudoti. 7.100% Pasitenkinimo: Jums bus meilė minkštas, prabangus jaustis ir kokybės naujas prabangus viešbutis ir spa kolekcija, vonios rankšluosčiai. 8.Mūsų visų rankšluosčiai yra Eco-friendly: Mūsų rankšluosčiai yra be chemikalų, natūralūs dažai, kurie yra saugūs jumsir aplinkai.Aprašymas: Medžiaga:Medvilnės Mišinys Spalva:Balta, Tipas :Rankšluosčių Modelis:Kieto Neto Svoris:0.03 kg A1 Suspaustas dydis:5.5*5.5*1.5 cm A1 Išsiplėtė dydis:30*70 cm A2 Išsiplėtė dydis:30*30 cm A2 Suspaustas dydis:4*4*1 cm A3 Išsiplėtė dydis:50*80 cm, A3 Suspaustas dydis:7*7*1.5 cm Savybės: 1. Suspaudimo dydis yra labai mažas, jis gali būti lengvai dėti į maišelį, tai yra, būtini namo keliauti. 2. Minkštas ir patogus, super absorbentas, greitas sausų plaukų. 3.Audinys yra minkštas, siūlės yra prabangus, spalva atsparumas yra didelis. 4.Pagaminta iš mikropluošto, kuris yra patvarus, Ekologiškas, minkštas ir patogus, ir ji yra lengvai valomas. 5.Rankšluosčiai yra formaldehidas-nemokamai, nereikia būti bet liuminescencinės medžiagos. 6.Idealiai tinka namuose, virtuvėje,vonios kambarys ,biuras, baras, viešbutis, lauko ir kelionių naudoti. 7.100% Pasitenkinimo: Jums bus meilė minkštas, prabangus jaustis ir kokybės naujas prabangus viešbutis ir spa kolekcija, vonios rankšluosčiai. 8.Mūsų visų rankšluosčiai yra Eco-friendly: Mūsų rankšluosčiai yra be chemikalų, natūralūs dažai, kurie yra saugūs jumsir aplinkai.Gauti minkštesnė pagal kiekvieno plovimo.Dydžių lentelė: A1 Suspaustas dydis:5.5*5.5*1.5 cm A1 Išsiplėtė dydis:30*70 cm A2 Išsiplėtė dydis:30*30 cm A2 Suspaustas dydis:4*4*1 cm A3 Išsiplėtė dydis:50*80 cm, A3 Suspaustas dydis:7*7*1.5 cm Paketą sudaro: 1*rankšluosčiu Pastaba: dydis rankinis matavimas gali turėti tam tikrų klaidų, ji yra intervale ±1 cm, tikrąjį dydį, turi būti taikomas faktinis daikto.Dėl skirtingo apšvietimo ir fotografavimo sąlygos, spalvos vaizdas gali skirtis nuo esamo gaminio.Prašome kreiptis į tikrasis produktas.

Gauti minkštesnė pagal kiekvieno plovimo.Dydžių lentelė: A1 Suspaustas dydis:5.5*5.5*1.5 cm A1 Išsiplėtė dydis:30*70 cm A2 Išsiplėtė dydis:30*30 cm A2 Suspaustas dydis:4*4*1 cm A3 Išsiplėtė dydis:50*80 cm, A3 Suspaustas dydis:7*7*1.5 cm Paketą sudaro: 1*rankšluosčiu Pastaba: dydis rankinis matavimas gali turėti tam tikrų klaidų, ji yra intervale ±1 cm, tikrąjį dydį, turi būti taikomas faktinis daikto.Dėl skirtingo apšvietimo ir fotografavimo sąlygos, spalvos vaizdas gali skirtis nuo esamo gaminio.Prašome kreiptis į tikrasis produktas.

Žymos: gamtos apatiniai muilas, gamtos tatuiruotė pieštukai, lipdukai sienų daugkartinio naudojimo, priėmimo stalo žmonės, lipdukai sienų wan pais, gamtos tekstūros paketas, gamtos tapaz auskarai, imtuvai palydovinė tv, fiziniai streso reduktorius.

Rinkinys Tipas Taip
Funkcija Vienkartiniai
Vienkartiniai Taip
Medžiaga Poliesterio / Medvilnės
svoris 0.03 kg
Modelio Tipas Kietas
Modelis SPAUSDINTI
Modelio Numeris Vonios Rankšluostis
Stilius anime
Absorbcija 5s-10s
Formos ROUND
Technics Megzti
Tipas veido rankšluostį

Parašykite savo atsiliepimą!

Lauko Kelionių Suspaudimo Aikštėje Rankšluostį Nešiojamų Plauti Medvilnės Suspaudimo Kelionės Viešbučio Rankšluosčių Namų, Sodo Namų Tekstilės

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai