Hidrauliniai Giljotinos Kirpimo Mašina Ašmenys, Skirti Parduoti, Karšto Pardavimo Automatų Klasės Aukščiausio Lygio Šlyties Plieno Peiliukai

Nauja

€126.29

Lifeng mašinos, kuri specializuojasi gaminti įvairių rūšių aplinkraštyje ašmenys, dantų peilis, ilgas peilis, diskinis peilis juosta, dubenėlį tipas ašmenys, specialios formos ašmenys.Pagamintas iš įrankinio plieno, legiruotojo plieno, greitapjovio plieno, volframo plieno ir kt..Produktai yra plačiai naudojami lakštinio metalo, popieriaus, kartono, plastiko, metalurgija, chemijos, gumos, spausdinimas, drabužių, elektronikos, maisto, pakavimo ir kitos pramonės šakose.

Bus malonu susitikti su jumis čia,tikiuosi, mes tiek brangina draugystę.Zhenjiang Lifeng Mašinų visada pasiryžę jums suteikti geresnės kokybės produktų, geras vertybes.Klausimų, prašome susisiekti su mumis iš karto, nereikia laisvai duoti bet kokį neigiamą arba Neutralų atsiliepimą.Nors kompiuteris yra bejausmis, mes tikimės, kad jūs galite vis dar jaučiu, kad pusė mūsų nuoširdumas, mes tik žinome, kad mes visada laikyti mūsų gera nuotaika ir visada nuoširdus širdies.Mes visi tikimės, kad mūsų pirkėjai patenkinti, šypsosi, jūsų parama yra mūsų didžiausia skatinimas ir siekimas.

Ačiū !

Šioje parduotuvėje visos prekės yra paimti natūra.Dėl to paties dydžio, skirtingų medžiagų kainos labai skiriasi.Todėl jūs prieš šaudyti patvirtinti gera medžiagų kokybė ir kaina ( visas baby store kainos yra už nuoroda, pagal tai, kiek pro - užsakymų derėtis dėl specifinės ).Li Feng mašinos su didžiausiu ekonomiškai efektyvius produktus jums!

Profesionalus vyresnysis inžinierius, dizaino visų rūšių peiliai ir staklių priedai už jus, padės jums pagerinti mašina įranga.Li Feng mašinos yra įsipareigojusi tapti bendrovė specializuota R & D projektavimo ir gamybos integracija.

PASTABA:

1.Pristatymas taip pat galima DHL/ EMS/ FEDEX/ TNT/ UPS......Mes bus darbo iš geriausios kainos jums, jei jūs chooce virš pristatymo būdą.Tačiau reikia sumokėti papildomą mokestį pagal save.

2.Visų krovinių yra, pinigų iki pristatymo ( tiesiogiai jums mokėti krovinių express company")

3.Siuntos, reikia prieš tai sumokėti visas mokėjimo, mokėjimo banko pinigų ar sąlyginio Deponavimo.

Žymos: giljotinos šlyties, švok mašina, pilka projektoriaus ekranas, lenkimo vamzdžių, nuskaitymo vijurkas, hidraulinės žirklės, Cutter, 200 colių, diskinių peilių, 150 colių.

Tipas 其它
Prekės Pavadinimas Doctson
Ašmenų Medžiaga PLIENO
"PASIDARYK pats" ir Reikmenys Metalo apdirbimo

Parašykite savo atsiliepimą!

Hidrauliniai Giljotinos Kirpimo Mašina Ašmenys, Skirti Parduoti, Karšto Pardavimo Automatų Klasės Aukščiausio Lygio Šlyties Plieno Peiliukai

Parašykite savo atsiliepimą!

Panašūs produktai